Be idiot =]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be idiot =]

Yeah...
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Именаа и прякори

Go down 
+9
yanyrum
™EviL_HamsteR™
Джинджър.
Starchild
yoUr NigHtmAre
eXcLusive`girL
colouRful_daRknesS
my6onka
L
13 posters
АвторСъобщение
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

Именаа и прякори Empty
ПисанеЗаглавие: Именаа и прякори   Именаа и прякори Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 1:23 pm

Как се казвате? Харесвате ли си името? Как искате да се казвате? Имате ли прукор? Как е? Какъв мислите прякор най би ви подхождал?
Върнете се в началото Go down
my6onka
тъпа като овца
my6onka


Брой мнения : 121
Registration date : 04.01.2008

Именаа и прякори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Именаа и прякори   Именаа и прякори Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 8:40 am

Ми казвам се Симона кефи ме името не искам да си го сменям.Имам прякор мушонка мноо си е як прякора и мисля ше той много ми подхожда.Иначе накой ми викат,пиронка,тирбошонка,лимонка,бонбонка и т.н.
Върнете се в началото Go down
http://smilleee.forumup.com/
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

Именаа и прякори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Именаа и прякори   Именаа и прякори Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 9:05 am

Ем.. аз пък се казвам Лили.. не ми харесва мн тва име.. звучи ми.. като отсечено.. Просто не е пйлно, не е цяло.. Мн повече ме кефи Лилия.. ама Лилияна вече е мн селско...
А пък си нямам прякор..
Върнете се в началото Go down
colouRful_daRknesS
пъстроцветна
colouRful_daRknesS


Брой мнения : 221
Age : 29
Registration date : 02.01.2008

Именаа и прякори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Именаа и прякори   Именаа и прякори Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 9:08 am

Аз пък се казвам Диана...и името ми си ми харесва...Казват ми накратко Диди..ии..
Дзито май ми се явява като прякор.. Very Happy ..Кефи си ме туй прякорче.. Razz...
Върнете се в началото Go down
eXcLusive`girL
Идиотче
Идиотче
eXcLusive`girL


Брой мнения : 127
Age : 28
Registration date : 03.01.2008

Именаа и прякори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Именаа и прякори   Именаа и прякори Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 9:21 am

... Начи .. Аз съм Пламена и си мразя името Very Happy:D:D Викът ми пламъче ... И таф е тъпо ... Very Happy
Върнете се в началото Go down
my6onka
тъпа като овца
my6onka


Брой мнения : 121
Registration date : 04.01.2008

Именаа и прякори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Именаа и прякори   Именаа и прякори Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 11:49 am

Плами аз на теб ти викам Палми,а Диди аз има една приятелка дето на нея и викаме Дуца Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://smilleee.forumup.com/
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

Именаа и прякори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Именаа и прякори   Именаа и прякори Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 11:54 am

Хах.. Диди.. аз вече Дуца ше ти викам.. Хахаха.. баси якото..
Върнете се в началото Go down
yoUr NigHtmAre
Полу идиот
Полу идиот
yoUr NigHtmAre


Брой мнения : 55
Age : 28
Registration date : 04.01.2008

Именаа и прякори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Именаа и прякори   Именаа и прякори Icon_minitimeПон Яну 07, 2008 1:42 pm

Дуца..хах..якУ
аз се казвам Ния ,името си го харесвам горе-долу...обаче като трябва да го казвам на някой въобще не ме разбират..трябва да го диктувам по букви..на някои места ме пишат Ниа,на др Нина..баси тъпите хора..не моат да запомнат 3 букви
Даже като малка там където живях под нас живееше едно момче малко по-голямо от мен и всеки ден ходех у тях да си играем.След 3-4 години той ме попита"Ъъъ..а как точно ти е истинското име??"...аггррхх..
Прякори ...ами в моя квартал ми викат..НаКлонЧетУУ...а пък Вери ми вика Луничке,Лисичке и т.н.
Върнете се в началото Go down
colouRful_daRknesS
пъстроцветна
colouRful_daRknesS


Брой мнения : 221
Age : 29
Registration date : 02.01.2008

Именаа и прякори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Именаа и прякори   Именаа и прякори Icon_minitimeПон Яну 07, 2008 2:56 pm

абе в ред ли стее???? Тфа Дуца......ако е якоо... Suspect
Върнете се в началото Go down
Starchild
Полу идиот
Полу идиот
Starchild


Брой мнения : 81
Age : 32
Location : Юпитер
Registration date : 18.01.2008

Именаа и прякори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Именаа и прякори   Именаа и прякори Icon_minitimeПет Яну 18, 2008 11:15 am

Аз и в моята тема съм писала за името, ама и тук ще се разпиша ;р
Истинско име: Борислава (уф, не мога да го понасям и с всяко написване или казване все по-противно ми става,но не бих го сменила :Р
Иначе ми казват Борислава, Боби (уф!), Бори, Бо, Вампс, Таласъм(-е, -ище и т.н.), Бобър, Бубо... последните 2 скоро не съм ги чувала, ама все пак...
Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/heavyrock
Джинджър.
buffalo soldier
Джинджър.


Брой мнения : 512
Age : 28
Registration date : 16.02.2008

Именаа и прякори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Именаа и прякори   Именаа и прякори Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 9:26 am

Аз съм Александър *бляк*. Всички ме знаят като Бенев - по фамилия, така че ако случаайно решите да се занимавате с мене ми викайте така. Иначе прякори са ми "Рижав" и "Русокос". Ама косата ми е рижава, да не помислите нещо, че съм рус *слън*


Последната промяна е направена от benevv на Пон Апр 28, 2008 2:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.grutman.piczo.com
™EviL_HamsteR™
Evil Hamster
™EviL_HamsteR™


Брой мнения : 89
Age : 27
Location : Анкх-Морпорк ^^
Registration date : 02.01.2008

Именаа и прякори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Именаа и прякори   Именаа и прякори Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 3:44 am

Аз пък се казвам Блага, ама това име не е интересно. Ама не искам друго. Ми по форумите ми викат Хамстер, блага, а леля ми ми вика Благун. Laughing Аа в училище ми викат Андрей Ропцеа и Ранди(и аз не виждам смисъла защо)...Вееднъж ми казаха Рияна и аз ги пребих. Повечето прякори са от училище...Има и още: Моли, Принц Айка (бахти тъпите идиоти), Андреай Стефас,(почнах да се ядосвам вече), Зъл Пингвин (много умно) и Бокура. Ама убийте ме, ако знам защо ми викат така...Никой от тези прякорчета няма връзка с мен няма връзка с мен Laughing А, и едни лоши батковци от осми клас ми викат Гаара и Спайдърпиг.
Най би ми подхождало...Де да знам, ама да не е някое от изброените по-горе!
Върнете се в началото Go down
http://www.blaga.dir.bg , www.hamsters.forumup.com
yanyrum
Малоумника на хилядолетието
yanyrum


Брой мнения : 112
Age : 29
Location : Кучо Ландия
Registration date : 06.04.2008

Именаа и прякори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Именаа и прякори   Именаа и прякори Icon_minitimeПон Апр 07, 2008 11:46 am

Как се казвате?-Яни
Харесвате ли си името?-Да
Как искате да се казвате?-Яни
Имате ли прукор?-Да
Как е?-Янчо
Какъв мислите прякор най би ви подхождал?-Янчо Смърдящо
Върнете се в началото Go down
isi
Не съвсем идиот..
Не съвсем идиот..
isi


Брой мнения : 26
Age : 29
Registration date : 24.05.2008

Именаа и прякори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Именаа и прякори   Именаа и прякори Icon_minitimeСъб Май 24, 2008 12:16 pm

казвам се искра и си харесвам имеето, щото е рядко срещано ии оригинално ... искам да се казвам анджи .. много ме радва това име ... имам мното прякори , за някои от тях дори не знам ...
Върнете се в началото Go down
Tangerine.
Cocaine girl.
Tangerine.


Брой мнения : 144
Location : The Supermaket
Registration date : 04.04.2008

Именаа и прякори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Именаа и прякори   Именаа и прякори Icon_minitimeНед Май 25, 2008 2:59 am

Ми казвам се Вероника и си харесвам името. Как ми викат:
Венс, Ви, Рори, Он[-и,-а], Чарли[Чарл, Чарлзи], Лена, Лен, Ивъл..
Върнете се в началото Go down
WALL-E
Нормален
Нормален
WALL-E


Брой мнения : 16
Age : 28
Registration date : 08.09.2008

Именаа и прякори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Именаа и прякори   Именаа и прякори Icon_minitimeВто Сеп 09, 2008 4:03 am

Казвам се Йоанна. Ужасно често ми бъркат и името, и фамилията. Много дразнещо. Направо ме изкарва от равновесие. Хм, както и да е.
Харесвам си името и не бих го сменила за нищо на света.
Още от малка вкъщи ми казваха Ани, едната ми баба понякога ме наричаше Ана, а в училище почнаха с Йони. Йони ме дразни понякога, но за шест години му свикнах.
В трети клас един кретен от класа почна да ми вика Йона, с цел да ме дразни. И някои си привикнаха да ме наричат така. Е, идиотско е според мен, но и на това свикнах.
Прякор...в училище понякога ми казват "зубър", но вече не се обиждам особено, даже ми е смешно. Една позната от друг форум ми казваше "детето на НАСА" (това е убийствено), а друга - Рижавелката.
В момента не мога да измисля прякор, който би ми подхождал.

Май това е в общи линии.^^
Върнете се в началото Go down
brat4eda_na_Nia
Нормален
Нормален
brat4eda_na_Nia


Брой мнения : 11
Registration date : 10.09.2009

Именаа и прякори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Именаа и прякори   Именаа и прякори Icon_minitimeЧет Сеп 10, 2009 2:12 pm

yoUr NigHtmAre написа:
Дуца..хах..якУ
аз се казвам Ния ,името си го харесвам горе-долу...обаче като трябва да го казвам на някой въобще не ме разбират..трябва да го диктувам по букви..на някои места ме пишат Ниа,на др Нина..баси тъпите хора..не моат да запомнат 3 букви
Даже като малка там където живях под нас живееше едно момче малко по-голямо от мен и всеки ден ходех у тях да си играем.След 3-4 години той ме попита"Ъъъ..а как точно ти е истинското име??"...аггррхх..
Прякори ...ами в моя квартал ми викат..НаКлонЧетУУ...а пък Вери ми вика Луничке,Лисичке и т.н.

еее аз съм от малкото дето не са ти го бъркали никога.Хах нали заедно сме израснали Very Happy
не забравяй дедо Стоян ти викаше Ина и още ти вика така Twisted Evil

бтв аз съм Веско кефи ме името ма ми викат брадвата приятелите или нещо др измислят.Брат ми ми вика Еко affraid
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Именаа и прякори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Именаа и прякори   Именаа и прякори Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Именаа и прякори
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be idiot =] :: Сърби ме главата :: Флуудърница-
Идете на: