Be idiot =]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be idiot =]

Yeah...
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Често ли казвате "извинявай"?

Go down 
+5
A Touch of Evil
Джапанка
Джинджър.
yanyrum
L
9 posters
АвторСъобщение
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

Често ли казвате "извинявай"? Empty
ПисанеЗаглавие: Често ли казвате "извинявай"?   Често ли казвате "извинявай"? Icon_minitimeВто Май 27, 2008 11:34 am

Чести ли употребявате тази думичка.. за вас тя означава ли нещо изобщо..
Върнете се в началото Go down
yanyrum
Малоумника на хилядолетието
yanyrum


Брой мнения : 112
Age : 29
Location : Кучо Ландия
Registration date : 06.04.2008

Често ли казвате "извинявай"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Често ли казвате "извинявай"?   Често ли казвате "извинявай"? Icon_minitimeВто Май 27, 2008 2:29 pm

Ми аз за последен път ми казаха Извиняваи в трамвая миналана съдмица. Laughing
Върнете се в началото Go down
Джинджър.
buffalo soldier
Джинджър.


Брой мнения : 512
Age : 28
Registration date : 16.02.2008

Често ли казвате "извинявай"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Често ли казвате "извинявай"?   Често ли казвате "извинявай"? Icon_minitimeВто Юни 03, 2008 6:21 am

Да, прекалено често. За съжаление.
Върнете се в началото Go down
http://www.grutman.piczo.com
Джапанка
Шарена
Джапанка


Брой мнения : 93
Age : 29
Registration date : 03.01.2008

Често ли казвате "извинявай"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Често ли казвате "извинявай"?   Често ли казвате "извинявай"? Icon_minitimeВто Юни 03, 2008 8:33 am

Твърде често. Дори и да не съм виновна - пак. Просто не мога да търпя някой да ми се сърди...а аз не мога да се сърдя на някого повече от 15 минути...


edit: оу, сетих се за типично българското "извинение": опа!


edit2: да, бе, Боби, кога по-точно?


Последната промяна е направена от Гугуле на Вто Юни 03, 2008 1:08 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

Често ли казвате "извинявай"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Често ли казвате "извинявай"?   Често ли казвате "извинявай"? Icon_minitimeВто Юни 03, 2008 10:19 am

Не. Твърдоглава съм. Казвам "извинявай" само когато се бутна в някого в градския транспорт. В повечето случаи с приятелите постигаме негласно споразумение да се държим, все едно нищо не е станало.
Върнете се в началото Go down
A Touch of Evil
Sixpounder
A Touch of Evil


Брой мнения : 480
Age : 31
Registration date : 02.01.2008

Често ли казвате "извинявай"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Често ли казвате "извинявай"?   Често ли казвате "извинявай"? Icon_minitimeВто Юни 03, 2008 1:01 pm

Често....... аа Вики,бтв ти си ми се сърдила повече от 15 мин,май.. Very Happy
Върнете се в началото Go down
colouRful_daRknesS
пъстроцветна
colouRful_daRknesS


Брой мнения : 221
Age : 29
Registration date : 02.01.2008

Често ли казвате "извинявай"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Често ли казвате "извинявай"?   Често ли казвате "извинявай"? Icon_minitimeПон Юни 09, 2008 9:22 am

Хм...аз..понякога също не издържам да съм скарана с някого и мога да се извиня веднага.. но има и случаи в които не виждам за нужно да се извиня и с някой може и много време да сме си обидени без да си говорим..абе различно е, зависи от настроението ми..
Иначе "извинявайте" казвам най-често в градския транспорт ако се бутна дори и съвсем леко в някой човек..
Върнете се в началото Go down
Джинджър.
buffalo soldier
Джинджър.


Брой мнения : 512
Age : 28
Registration date : 16.02.2008

Често ли казвате "извинявай"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Често ли казвате "извинявай"?   Често ли казвате "извинявай"? Icon_minitimeПон Юни 09, 2008 11:52 am

Иначе извинявай е една много силна дума, която не трябва да се употребява прекалено често. Само в краен случай. Извинявайте, ако съм Ви отнел прекалено много време да прочетете поста ми.
Върнете се в началото Go down
http://www.grutman.piczo.com
Hhahah ;]
Полу идиот
Полу идиот
Hhahah ;]


Брой мнения : 79
Registration date : 12.08.2008

Често ли казвате "извинявай"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Често ли казвате "извинявай"?   Често ли казвате "извинявай"? Icon_minitimeЧет Авг 14, 2008 1:36 pm

По-често казвам сори Very Happy иначе мн често казвам извинявай Wink
Върнете се в началото Go down
Tuffy
Не съвсем идиот..
Не съвсем идиот..
Tuffy


Брой мнения : 46
Age : 30
Registration date : 03.09.2008

Често ли казвате "извинявай"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Често ли казвате "извинявай"?   Често ли казвате "извинявай"? Icon_minitimeСря Сеп 03, 2008 3:29 am

Да доста често казвам Извинявай,дори когато не е нужно. Просто обичам да съм любезна и даже това ми е навик
Върнете се в началото Go down
http://www.nicotianna.piczo.com
Jesus on extasy
Нормален
Нормален
Jesus on extasy


Брой мнения : 5
Age : 31
Location : Bugaria/Varna
Registration date : 28.01.2010

Често ли казвате "извинявай"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Често ли казвате "извинявай"?   Често ли казвате "извинявай"? Icon_minitimeЧет Яну 28, 2010 2:19 pm

оооо вие луди ли сте?! това аз да кажа извинявай на някого... бффф когато човек е попаднал в ситуация на спор или нещо друго,трябва да е абсолютно наясно с правотата си и да я защитава...кажеш ли извинявай все едно казваш "заповядай стъпчи ме"! Много,много,много рядко използвам тази думичка. за мене си винаги съм права Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Често ли казвате "извинявай"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Често ли казвате "извинявай"?   Често ли казвате "извинявай"? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Често ли казвате "извинявай"?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be idiot =] :: Размисли и страсти... :: Lifestyle-
Идете на: