Be idiot =]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be idiot =]

Yeah...
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Интернет любов, приятелство?

Go down 
+2
yanyrum
L
6 posters
АвторСъобщение
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

Интернет любов, приятелство? Empty
ПисанеЗаглавие: Интернет любов, приятелство?   Интернет любов, приятелство? Icon_minitimeВто Май 27, 2008 11:40 am

Влюбвали ли сте се в някого от чата.. виждали сте го само на снимки Или просто някой такъв да ви стане адски добър приятел. И после бихте ли отишли на среща с него, неинтимна среща, а просто да се видите. Мислите ли че една интернет връзка има някакви шансове?
Върнете се в началото Go down
yanyrum
Малоумника на хилядолетието
yanyrum


Брой мнения : 112
Age : 29
Location : Кучо Ландия
Registration date : 06.04.2008

Интернет любов, приятелство? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет любов, приятелство?   Интернет любов, приятелство? Icon_minitimeВто Май 27, 2008 2:23 pm

Не и едва ли ще ми се случи.
Върнете се в началото Go down
Tangerine.
Cocaine girl.
Tangerine.


Брой мнения : 144
Location : The Supermaket
Registration date : 04.04.2008

Интернет любов, приятелство? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет любов, приятелство?   Интернет любов, приятелство? Icon_minitimeСря Май 28, 2008 10:54 am

Аз имам адски добри приятели от интернет.. Боянка, която ми се пада една от най-добрите приятелки, никога не съм я виждала.. Тя е от Пловдив. Редовно си говорим по телефона, пишем си. Познаваме се от близо 2 години вече.
Пешко, Блаян, Алберт.. които също са от Пловдив. Запознахме се пак по нета. Главно от един форум на Боянка. С Пешко редовно водим дъълги дискусии, чатове у скупето и мога да кажа, че сме доста близки. Миналия месец се видяхме, като заминавах от Варна, минавахме със влак през Пловдив и той в 5 и 30 сутринта[зедно с Дидко] бяха на гарата да се видим.
Яна, с която също съм близка/тя е от София/, но нещо напоследък не си пишем толкова. С нея редовно си говорехме по телефона, пишехме си СМС-си.
И за още доста хора мога да пиша, които ги познавам от нета, обаче ше ви дойде в множко.
А иначе за любов - не. То че има разни безобидни флиртчета в нета, мн ясно - има ги и са си забавни, но трю любов - не. Възможно е де, ноо..
Върнете се в началото Go down
Джинджър.
buffalo soldier
Джинджър.


Брой мнения : 512
Age : 28
Registration date : 16.02.2008

Интернет любов, приятелство? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет любов, приятелство?   Интернет любов, приятелство? Icon_minitimeВто Юни 24, 2008 9:25 am

Имам няколко познати от нета, да. Майче само Лили мога да кажа, че ми е приятелка.
Любов в нета... Не съм се влюбвал от снимки само. А иначе няква ми писа и като си пратихме снимки после не ме оставяше на мира. Теглих й майната де... Има адски тъпи хора.
Върнете се в началото Go down
http://www.grutman.piczo.com
runnti
Нормален
Нормален
runnti


Брой мнения : 10
Age : 32
Location : Veliko Tyrnovo
Registration date : 15.07.2009

Интернет любов, приятелство? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет любов, приятелство?   Интернет любов, приятелство? Icon_minitimeЧет Юли 16, 2009 12:23 am

ами че има някви шансове xD
щото аз си писах с един човечец и после излязохме и все още си излизаме ^^
ест когато си е тук щото вече учи другаде но се чуваме x)
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/plyhimishkovich
lazzu
Нормален
Нормален
lazzu


Брой мнения : 12
Age : 29
Location : 133
Registration date : 07.09.2009

Интернет любов, приятелство? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет любов, приятелство?   Интернет любов, приятелство? Icon_minitimeПон Сеп 07, 2009 7:53 am

Аз сам влюбен в my6onka Very Happy виждал сам само нейни picove и тя е от класа на една моя fr
Върнете се в началото Go down
runnti
Нормален
Нормален
runnti


Брой мнения : 10
Age : 32
Location : Veliko Tyrnovo
Registration date : 15.07.2009

Интернет любов, приятелство? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет любов, приятелство?   Интернет любов, приятелство? Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 7:25 am

leleee neznaeh che tuk shte pishe nqkoi kato gledah ot koga nikoi ne e pisal...
izumqvam se o.O
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/plyhimishkovich
Sponsored content





Интернет любов, приятелство? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет любов, приятелство?   Интернет любов, приятелство? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Интернет любов, приятелство?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be idiot =] :: Размисли и страсти... :: Интимно..-
Идете на: