Be idiot =]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be idiot =]

Yeah...
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Смъкнатоо..

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

Смъкнатоо.. Empty
ПисанеЗаглавие: Смъкнатоо..   Смъкнатоо.. Icon_minitimeВто Юни 17, 2008 11:07 am

Ха смъкнатите.. Напоследък в моя квартал да си смъкнат е равнозначно да си "печен".. Почти вс ходят с дънки, все едно са се насрали..
Вие кво мислите за този начин на обличане?
Ааз до скоро бях останала с впечатлението че смъкнати са рапърите, хип-хопърите и подобни.. май,.. ми е било погрешни впечатлението или..?
Върнете се в началото Go down
Tangerine.
Cocaine girl.
Tangerine.


Брой мнения : 144
Location : The Supermaket
Registration date : 04.04.2008

Смъкнатоо.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смъкнатоо..   Смъкнатоо.. Icon_minitimeВто Юни 17, 2008 12:02 pm

Ми да. Рапетата ходят със смъкнати гащи.
Не ми пука де, аз ходя със широки, смъкнати дънки. Не ме интересува кой друг се носи така, просто си ме кефи. Пък и съм няква кльощава пилка/идва от пиле/ и ако облека тип модерни дънки "скини джийнз" ще ее.. нз.
Абе не ми пука мене си ме кефи. Имам приятели, такива рапета, дето се обличат така. Абе да не ви пука. Аз винаги ходя изсухлена /като германец, както се изразява баща ми/.. е не винаги де, но през по-голямата част от времето.
Върнете се в началото Go down
Джинджър.
buffalo soldier
Джинджър.


Брой мнения : 512
Age : 28
Registration date : 16.02.2008

Смъкнатоо.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смъкнатоо..   Смъкнатоо.. Icon_minitimeСря Юни 18, 2008 1:24 pm

Na mene prosto mi padat gashtite xDD Ama ne, inache ne haresvam smaknato. Typo e i grozno. BTW Lili prochetoh posta samo do "dynki" i shtqh da se hvyrlq v jestok protest.
Върнете се в началото Go down
http://www.grutman.piczo.com
A Touch of Evil
Sixpounder
A Touch of Evil


Брой мнения : 480
Age : 31
Registration date : 02.01.2008

Смъкнатоо.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смъкнатоо..   Смъкнатоо.. Icon_minitimeСря Юни 18, 2008 2:39 pm

emi bratle kato nqmat horata kolan,kak da hodqt.. Smile i az poprincip nqkvo takova hodq,ma se nervq,kogato dunkite po4vat da padat,shtot e nekvo gorozno da ti gledat zadnika,osven ako ne e nekoq pi4ka.. ;] nali Lilly Razz
Върнете се в началото Go down
Джинджър.
buffalo soldier
Джинджър.


Брой мнения : 512
Age : 28
Registration date : 16.02.2008

Смъкнатоо.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смъкнатоо..   Смъкнатоо.. Icon_minitimeЧет Юни 19, 2008 11:46 am

Hvyrchat iskri.
Ne az kato hodq po ulicata i samo se vlacha i nqkvo si hvashtam dynkite otzad i si gi namestvam demonstrativno... Samo da ne sym s ranica ili meshka, che s tqh namestvaneto e trudnichko. Inache imam priqteli "smyknati" ama ne sa zakleti rapyri... Prosto gi kefi.
A inache az imam kolani, ama po princip me myrzi da gi naglasqm i samo gi wryzwam otpred.
Върнете се в началото Go down
http://www.grutman.piczo.com
colouRful_daRknesS
пъстроцветна
colouRful_daRknesS


Брой мнения : 221
Age : 29
Registration date : 02.01.2008

Смъкнатоо.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смъкнатоо..   Смъкнатоо.. Icon_minitimeЧет Юни 19, 2008 1:45 pm

Хмм...смъкнато...еми аз нямам нищо против смъкнатото...даже ми харесва.. но не това е моя стил на обличане..всмисъл под смъкнато аз разбирам широки ии леко просулени панталони..а пък аз ходя с относително тесни дънки, които обачее ми падат поради липса на колан..
..Аа..и аз преди мислех, че само рапъри се обличат в този да го нарека стил...но май вече всички почти ходят така..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Смъкнатоо.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смъкнатоо..   Смъкнатоо.. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Смъкнатоо..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be idiot =] :: Размисли и страсти... :: Ех, суета, суета..-
Идете на: