Be idiot =]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be idiot =]

Yeah...
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Момче (момиче) - мечта

Go down 
+13
Мъри
Hhahah ;]
™EviL_HamsteR™
Hellmo
Tangerine.
yanyrum
isi
GoreBag
Джинджър.
yoUr NigHtmAre
my6onka
eXcLusive`girL
L
17 posters
АвторСъобщение
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 12:14 pm

Опишете за вас момчето (момичето), което мечтаете да ви е гадже.. не зависимо дали измислен или реален персонаж.. Какво е за вас идеалното момче (момиче)?
Върнете се в началото Go down
eXcLusive`girL
Идиотче
Идиотче
eXcLusive`girL


Брой мнения : 127
Age : 28
Registration date : 03.01.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 1:46 pm

... ЕеЕм кфо по - хУбаво да е Умен и красиВ ? ... Иначе да слУша рок и да е с дЪлга кУса ... Е кфо по - хУбаво има от тоя тип момчетаааа ... ?!
Върнете се в началото Go down
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 2:14 am

Йе... аз пък имам слабост към момчета с дълга руса коса.. омфг.. вс са такива сладурии! Иначе кво искам от момчета.. Да е малко над средно интелигентните, да е хубав, забавен...
Върнете се в началото Go down
my6onka
тъпа като овца
my6onka


Брой мнения : 121
Registration date : 04.01.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 1:49 pm

Да е с къса или дълга кестенява коса да се отнася с мен като с любимото си нещо.Да има прекрасни кафяви очи да слуша метал и рок ,но да се облича като емо да си има лещи на звездички. I love you I love you Razz
Върнете се в началото Go down
http://smilleee.forumup.com/
eXcLusive`girL
Идиотче
Идиотче
eXcLusive`girL


Брой мнения : 127
Age : 28
Registration date : 03.01.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 1:53 pm

... Лякккк ... Laughing ( не го прииемай на сериозно плс )
Върнете се в началото Go down
my6onka
тъпа като овца
my6onka


Брой мнения : 121
Registration date : 04.01.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 3:04 am

Незнам мен ме кефи.Например аз слушам метал и рок ама не се обличам така а предпочитам като емо ама и така не се обличам Very Happy Very Happy Very Happy ,а и лещите са яки.
Върнете се в началото Go down
http://smilleee.forumup.com/
eXcLusive`girL
Идиотче
Идиотче
eXcLusive`girL


Брой мнения : 127
Age : 28
Registration date : 03.01.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 4:29 am

... Лещите и мен ме радфат ... ( Сори за флууда )
Върнете се в началото Go down
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 4:52 am

Яеах.. Аз пък ся ше направя пълно описание, щото ми е скучно..
Начи външен вид - Ми, както вече казах да е с дълга руса коса.. или ако не е такава да е няква цветна.. в смисъл червена или зелена... Да е с около 10 см по-висок от мен, да има черни очи.. или кафяви.. Да не е някъв с мн блед тен, бял.. все едно е болен.. Да не са му нито мн тънки нито мн дебели устните, да има пиърс на езика, на веждата и на едното ухо да има от ония шиповете през хрущяла и още две обеци, а на дрто ухо да има 3 обеци.. И да не е някъв мн слаб, мн кекав, да го докоснеш и той да падне.. Ама и не искам някъв мн мускулест.. И да се облича като метълче.. със разкъсани дънки и метълски тениски и отгоре риза.. и кубинки.. и да носи мн гривни, такива кожени и герданче...
Иначе искам да ме обича... тва ест е най-важно... и да не му пука кво мислят другите. Да е забавен и отворен.. дори нагъл и нахален, обаче да има все пак няква мярка... И да не е мн ревнив, ама да държи на връзката ни и да не изневерява.. и да не флиртува с др. Искам и да е интигентен и компетентен по темите на които говори.. Оф.. и да се целува хубаво.. и да държи много на мен...
Върнете се в началото Go down
yoUr NigHtmAre
Полу идиот
Полу идиот
yoUr NigHtmAre


Брой мнения : 55
Age : 28
Registration date : 04.01.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeПон Яну 07, 2008 2:19 pm

аз искам да е висок,с черна къса коса и големи сини очи...да е слаб и да има силни ръце за да се почувствам някак си сигурна и в безопасност в прегръдките му..да носи риза..и размъкнати обемни панталони,да ходи с кецове..да е интелигентен,а не само някой плейбой..иии..то няма как да ми изневерява щот ако иска да е с друга-мн е лесно,просто ме напуска и отива с оная...а ако се опитва да скрие изневярата значи държи на мен и не иска да ме огорчава и това не значи нищо за него,момент на слабост..искам да не е някой зубар, а просто умен...да има мн приятели..но да прекарва повече време с мен..и те да ми се сърдят..и за да компенсирам ги уреждам с приятелките ми..ии..иии..вече нз кво др...
Върнете се в началото Go down
Джинджър.
buffalo soldier
Джинджър.


Брой мнения : 512
Age : 28
Registration date : 16.02.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 9:01 am

Paint it black, моля. Абее да е печена. Аа. Да де, да е много хубава. С тъмна коса предпочитам, с хубави очи да е. Да е умна. Да не е лигла. А и да не слуша няква бозава музика, че ше й се нервя много.


Последната промяна е направена от Джинджър. на Вто Сеп 02, 2008 4:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.grutman.piczo.com
GoreBag
Vegetable Massacre
GoreBag


Брой мнения : 148
Age : 29
Location : sofiq
Registration date : 03.04.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeЧет Апр 03, 2008 5:33 am

тъпа грозна да вони на кюфтета... сещате се- висока руса, с дълга коса, да е от ЦСКА задължително, да слуша метЪл , да мрази курви (каквито помеждудругото тука има много) да готви мусака...
Върнете се в началото Go down
http://www.skinheads-hooligans.piczo.com
isi
Не съвсем идиот..
Не съвсем идиот..
isi


Брой мнения : 26
Age : 29
Registration date : 24.05.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeСъб Май 24, 2008 11:37 am

....светли очи и тъмна коса... king
Върнете се в началото Go down
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeСъб Май 24, 2008 1:35 pm

.. и да е пича на квартала..
Върнете се в началото Go down
yanyrum
Малоумника на хилядолетието
yanyrum


Брой мнения : 112
Age : 29
Location : Кучо Ландия
Registration date : 06.04.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeПон Май 26, 2008 12:10 pm

Very Happy Very Happy Е от де да знам я ги смесета направо то какво да се чудя тука той тя направо то.
Върнете се в началото Go down
Джинджър.
buffalo soldier
Джинджър.


Брой мнения : 512
Age : 28
Registration date : 16.02.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeВто Юни 24, 2008 9:28 am

Eбало си е майката с тея коментари, брато.
Върнете се в началото Go down
http://www.grutman.piczo.com
Tangerine.
Cocaine girl.
Tangerine.


Брой мнения : 144
Location : The Supermaket
Registration date : 04.04.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeСря Юни 25, 2008 6:16 am

ъ


Последната промяна е направена от WirelessRainbow на Пет Юли 18, 2008 1:09 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Hellmo
Не съвсем идиот..
Не съвсем идиот..
Hellmo


Брой мнения : 36
Age : 34
Registration date : 17.07.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeЧет Юли 17, 2008 7:23 am

Момиче,което свири добре на китара да си джамим заедно.Би било супер! Smile
Върнете се в началото Go down
™EviL_HamsteR™
Evil Hamster
™EviL_HamsteR™


Брой мнения : 89
Age : 27
Location : Анкх-Морпорк ^^
Registration date : 02.01.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeСря Юли 23, 2008 11:08 am

Рисункааа <333
(т.е. ...Аве да, разбрахте ) Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.blaga.dir.bg , www.hamsters.forumup.com
Hhahah ;]
Полу идиот
Полу идиот
Hhahah ;]


Брой мнения : 79
Registration date : 12.08.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeВто Авг 12, 2008 4:19 pm

Значи желателно е да слуша рок.. трябва да имаме поне за какво да си говорим (: да е с хубава усмивка, с дълга коса, да свири на китара или барабани, да е зодия лъв ( много е важно Very Happy......... е не е мн важно де, просто другите зодии за мъже са супер.. скапани! Най хубавата зодия за момче е близанци или лъв Wink ) та.. да има пиърсинг на веждата, да ми подарява подаръци (тениски на групи, значки и т.н.), да е чаровен, да е супер секси, да държи най много на мен, приятелите си и родителите си (а не нa cs, компютъра да е неговия живот.. опа интернета***) да ме обича, не да е някой, който всеки ден е с нова иии най-важното да бъде smart ;] да да.. само в сънищата ми Very Happy а и това, което Лили каза за прокъсаните дънки, тениски на групи, риза и кубинки и мен мн ме кефат такива момчета, е естествено да е и с хубав задник Very Happy
Върнете се в началото Go down
Мъри
Jah Vibrations
Мъри


Брой мнения : 78
Age : 28
Registration date : 02.09.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeЧет Сеп 04, 2008 2:55 pm

пффф да слушаме горе-долу еднаква музика, да кози, за да си правим партийки drunken ,да е на оферта... не е нужно да имаме баш еднакви интереси,защото все пак трябва да има неква интрига cheers
Върнете се в началото Go down
A Touch of Evil
Sixpounder
A Touch of Evil


Брой мнения : 480
Age : 31
Registration date : 02.01.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeЧет Сеп 04, 2008 3:13 pm

абе важното е да има оферта Wink
Върнете се в началото Go down
highway_to_hell
Не съвсем идиот..
Не съвсем идиот..
highway_to_hell


Брой мнения : 34
Age : 29
Registration date : 06.09.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeСъб Сеп 06, 2008 8:30 am

светли очи и тъмна коса..по възможност рошава и не много къса lol! да е свестен и готин.. да не е нормален (да не е сухар)..да държи на мен.. и тем подобните му глупости xD
Върнете се в началото Go down
bisseto
Не съвсем идиот..
Не съвсем идиот..
bisseto


Брой мнения : 30
Age : 30
Location : tupoto sofe
Registration date : 07.09.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeНед Сеп 07, 2008 2:22 pm

Забавен.Да не е тъп- нали тр да изкарва пари(не шегувам се) Да не е нисък.Общителен. Да не е рус, но с дълга коса. Да не се облича се ено е излезнал от машина на времето. Да му пука за хората (е, и за мене ако му е възможно) Музиката е ясна.. Very Happy Искрен. И освен да му пука, добра идея е да ме обича. (:
А, да и да готви вкусни нещица. (:


Последната промяна е направена от bisseto на Нед Сеп 07, 2008 2:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джинджър.
buffalo soldier
Джинджър.


Брой мнения : 512
Age : 28
Registration date : 16.02.2008

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeНед Сеп 07, 2008 2:31 pm

Искам да НЕ МЕ обича. Не е оферта тва с любовта, даже и да сме заедно. pig
Върнете се в началото Go down
http://www.grutman.piczo.com
runnti
Нормален
Нормален
runnti


Брой мнения : 10
Age : 32
Location : Veliko Tyrnovo
Registration date : 15.07.2009

Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitimeЧет Юли 16, 2009 12:19 am

да е с дълга коса да си има и брадичка може би
тук таме обички ^^
да слуша хубава музика
да имаме общи интереси че да има за кво да си приказваме и да е верен x)
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/plyhimishkovich
Sponsored content





Момче (момиче) - мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче (момиче) - мечта   Момче (момиче) - мечта Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Момче (момиче) - мечта
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be idiot =] :: Размисли и страсти... :: Интимно..-
Идете на: