Be idiot =]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be idiot =]

Yeah...
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 "Войната в училище"

Go down 
+5
Джинджър.
yanyrum
my6onka
™EviL_HamsteR™
L
9 posters
АвторСъобщение
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 12:57 pm

Кво мислите за тази инициатива? Вие биете ли се училище? А някога били ли са ви? А вие били ли сте някой?
Върнете се в началото Go down
™EviL_HamsteR™
Evil Hamster
™EviL_HamsteR™


Брой мнения : 89
Age : 27
Location : Анкх-Морпорк ^^
Registration date : 02.01.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 12:59 pm

Ааа...Стойчо наби Дея (Добъър Стойчоо! Йееей!) Ама за съжаление никой друг не се сеща...
Иначе баба ми е учителка в училщето, където са убили оня (в Разград) Cool
Върнете се в началото Go down
http://www.blaga.dir.bg , www.hamsters.forumup.com
my6onka
тъпа като овца
my6onka


Брой мнения : 121
Registration date : 04.01.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 3:23 am

Ми щяхме да се бием с едни доллс.Сега ще се бия с Евгени сигурно.но незнам а той е 2 пъти по силен от мен.Веднъй си събу ботушите и почна да ме спува ама баще извън у-ще.
Върнете се в началото Go down
http://smilleee.forumup.com/
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 4:33 am

Еми.. аз честно казано мразя агресията във всичките й форми... И мн мряза кат ми се налага да прибягвам до нея.. Понякога на майтап са ритаме с фрс (ама понякога последствията не са мн на майтап..) Хех.. агресията е мн безсмислено.. по-гадно е като те обиждат.. Ама не да те псуват а просто да те обиждат.. Аз съм майстор в тва =)
Върнете се в началото Go down
yanyrum
Малоумника на хилядолетието
yanyrum


Брой мнения : 112
Age : 29
Location : Кучо Ландия
Registration date : 06.04.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeНед Апр 06, 2008 2:36 pm

Еми в ено маждучасие един ме изкара от нерви и го пребих чак и му покагаха ама го набих най-накрая. bounce


Последната промяна е направена от yanyrum на Пон Май 12, 2008 11:19 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
™EviL_HamsteR™
Evil Hamster
™EviL_HamsteR™


Брой мнения : 89
Age : 27
Location : Анкх-Морпорк ^^
Registration date : 02.01.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeПон Май 12, 2008 7:57 am

Ее, само аз ли не съм пребивала хора...Сега мойто мило училищенценце 2 СОУ ще гони всички, които се бият И не внимават в часовете. Както би казал Джон Крайтън: Йееееееееееееееееееееееееееееей! Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.blaga.dir.bg , www.hamsters.forumup.com
Джинджър.
buffalo soldier
Джинджър.


Брой мнения : 512
Age : 28
Registration date : 16.02.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeПет Юни 06, 2008 6:53 am

Ми днеска щяхме да се биеме нашия клас срещу "в", понеже са някви фешъни всичките, а другите са тъпаци. И щото кроснаха един от класа.
Особено един педераст Николай, майкоо... Ама избягаха де... Но с Фичо се разписахме по тялото на въпросния обратен. Аз го ритнах, а Филип ми взе мешката и направо го отнесе с нея.
Дойдоха и други, ама дебелия директор ни изгони... даже ни проверяваше за боксове. Имаше един 8ми клас дето си носеше газов пистолет, ама се измъкна.
Върнете се в началото Go down
http://www.grutman.piczo.com
A Touch of Evil
Sixpounder
A Touch of Evil


Брой мнения : 480
Age : 31
Registration date : 02.01.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeНед Юни 08, 2008 10:34 am

Emi ne se biem v daskalo,shtoto... e nqkvo tupo,posle nakazaniq.. a ina4e da se biesh e ... ,ne e li po-dobre sled daskalo,pone nqma da ima nakazaniq Very Happy
Върнете се в началото Go down
™EviL_HamsteR™
Evil Hamster
™EviL_HamsteR™


Брой мнения : 89
Age : 27
Location : Анкх-Морпорк ^^
Registration date : 02.01.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeЧет Юни 19, 2008 2:39 pm

Ние пък на края на годината се скарахме с А клас понеже ни викаха че са 6 пъти по-умни от нас и аз набих няколко джудисти. После се сдобрихме и имаше бой с Б и Г клас...Ей така, за кеф. Много забавно. drunken
Върнете се в началото Go down
http://www.blaga.dir.bg , www.hamsters.forumup.com
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 11:47 am

Хъ.. аз по-сериозен бой до сега в даскало май не съм виждала.. ама тука около блоке най-редовно се трепят малоумниците..
Менее пък ме набиха в молаа.. Laughing
Върнете се в началото Go down
colouRful_daRknesS
пъстроцветна
colouRful_daRknesS


Брой мнения : 221
Age : 29
Registration date : 02.01.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 11:53 am

Менее...пЪк ще ме бият ако отида в мола..а да вЪ е яд.. Cool
Върнете се в началото Go down
A Touch of Evil
Sixpounder
A Touch of Evil


Брой мнения : 480
Age : 31
Registration date : 02.01.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 1:14 pm

e kak be,smisul te da ne te pri4akvat.. Very Happy
Върнете се в началото Go down
colouRful_daRknesS
пъстроцветна
colouRful_daRknesS


Брой мнения : 221
Age : 29
Registration date : 02.01.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 1:24 pm

Хаха...просто тез дето имат мерак да ме набият живеят в квартала до мола ...ии всеки ден са там....и без да ме причакват специално , могат да ме срещнат..за това сега съм решила да ходя по-често в др мол.. Very Happy
Върнете се в началото Go down
A Touch of Evil
Sixpounder
A Touch of Evil


Брой мнения : 480
Age : 31
Registration date : 02.01.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 1:34 pm

abe.. nqma shans da te prebiqt..smisul tam ima ohrana i.. nqmash problemi
Върнете се в началото Go down
colouRful_daRknesS
пъстроцветна
colouRful_daRknesS


Брой мнения : 221
Age : 29
Registration date : 02.01.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 1:45 pm

green_dishevelled написа:
Менее пък ме набиха в молаа.. Laughing

Амм...то и тогава имаше охрана, но не помогна особено...ама както и да е..
Върнете се в началото Go down
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeСъб Юни 21, 2008 10:52 am

ха.. охрана.. ебаси охраната бате.. в коридорите от киното до вътрешността на мола няка кьорава охрана.. и бате тея ако я фанат няма да дочака охраната.
Върнете се в началото Go down
A Touch of Evil
Sixpounder
A Touch of Evil


Брой мнения : 480
Age : 31
Registration date : 02.01.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeНед Юни 22, 2008 3:11 pm

emi da dava s tupanicite Very Happy
Върнете се в началото Go down
colouRful_daRknesS
пъстроцветна
colouRful_daRknesS


Брой мнения : 221
Age : 29
Registration date : 02.01.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeПон Юни 23, 2008 9:09 am

хах, Боби...мс за съвета..
Върнете се в началото Go down
A Touch of Evil
Sixpounder
A Touch of Evil


Брой мнения : 480
Age : 31
Registration date : 02.01.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeПон Юни 23, 2008 11:30 am

emi kvo.. edin tupanik i e na zemqta..,ne e li taka :]
Върнете се в началото Go down
colouRful_daRknesS
пъстроцветна
colouRful_daRknesS


Брой мнения : 221
Age : 29
Registration date : 02.01.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeПон Юни 23, 2008 11:41 am

Ем..така е ако не е някфа ..по дебела и по-висока от мене..и вероятно по-силна с подкрепа от няколко др патки..
Върнете се в началото Go down
A Touch of Evil
Sixpounder
A Touch of Evil


Брой мнения : 480
Age : 31
Registration date : 02.01.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeПон Юни 23, 2008 12:01 pm

emi togava... v korema i begash.. :]
Върнете се в началото Go down
Tangerine.
Cocaine girl.
Tangerine.


Брой мнения : 144
Location : The Supermaket
Registration date : 04.04.2008

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeВто Юни 24, 2008 4:40 am

Бе тва са глупости. Знаете ли кво е истински бой. Едно цяло даскало срещу един, единствен човек от друго даскало. Ей такива побоища са страшни. Така един мой съученик една вечер цяло даскало дойде да го бие и всичките му приятели, познати се изнесоха като видяха колко мн са хората и останахме ние 6 момичета с него да го защитаваме. Аз бях с кубинки тогава /къв късмет/ и една приятелка Ина, постоянно гледаше да е до мене да не и се случи нещо. Абе голямо нещо беше, обаче успяхме да го защитим, щот те тия не смеят да бият момичета. Удариха го няколко пъти, обаче нищо съществено не успяха да му направят. Ама кво очакваш някви пикльовци там от осми до 11-ти клас, ама и те не знаят за кво са дошли.
Боят е абсолютно ТЪПА работа. А пък деца да избиват деца е още по-ненормално, ужасно и тъпо. Аз даже напоследък много съм се хванала на тая тема Kids Killing Kids. Просто влезте в черната хроникана деца, които избиват деца и разгледайте какви ужасни убийства извършени от деца на възраст м-у 8 и 17. Аз даже видео правих вчера по въпроса:
Kids Killing Kids
Върнете се в началото Go down
brat4eda_na_Nia
Нормален
Нормален
brat4eda_na_Nia


Брой мнения : 11
Registration date : 10.09.2009

"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitimeЧет Сеп 10, 2009 2:52 pm

и на мен ми се е случвало да помагам на приятел.Зимата едно момче го спипаха от близкия техникум и 2-тина човека му се нахвърлиха.Аз и един фр ги разтървахме благодарение на бащата на един съученик дето ги помаза сички.
Иначе мраза да се бия.Само в краен случай.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Войната в училище" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Войната в училище"   "Войната в училище" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"Войната в училище"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be idiot =] :: Размисли и страсти... :: Училище...-
Идете на: