Be idiot =]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be idiot =]

Yeah...
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Химикалкии

Go down 
+9
isi
yanyrum
Starchild
A Touch of Evil
my6onka
yoUr NigHtmAre
eXcLusive`girL
colouRful_daRknesS
L
13 posters
АвторСъобщение
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

Химикалкии Empty
ПисанеЗаглавие: Химикалкии   Химикалкии Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 12:07 pm

С какъв цвят химикалка пишете? На коя марка? А дъвчете ли си химикалките?
Върнете се в началото Go down
colouRful_daRknesS
пъстроцветна
colouRful_daRknesS


Брой мнения : 221
Age : 29
Registration date : 02.01.2008

Химикалкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Химикалкии   Химикалкии Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 12:10 pm

Хах...със сини химикалки пиша обикновено..но кат няма и черните вършат работа..марка? хмм...ддз...да не им глеам марките случайно..
За дъвченето на химикалките..ми случва се, но ти ме биеш.. Razz
Върнете се в началото Go down
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

Химикалкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Химикалкии   Химикалкии Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 12:13 pm

Хех.. аз пък пиша или с черна или със синя.. все едно каква.. ама мн обичам тия дет са някво мн светло синьо, дет е почти зелено... и мн мразя химикалките, които пишет дебело.. Бляях..
А за марка... зн.. аз всеки път съм с различна химикалка.. И никога не си нося химикалки на училище.. който квато даде такава използвам.. нз що-- мн си губя химикалките и винаги съученици ми дават..
А за яденето.. хе-хе.. и моливи и химикалки и линии ям.. Ама до сега не ми е ставала синя устата..
Върнете се в началото Go down
colouRful_daRknesS
пъстроцветна
colouRful_daRknesS


Брой мнения : 221
Age : 29
Registration date : 02.01.2008

Химикалкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Химикалкии   Химикалкии Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 12:17 pm

Satan's lil princess написа:
.. И никога не си нося химикалки на училище.. който квато даде такава използвам.. нз що-- мн си губя химикалките и винаги съученици ми дават..
А под съучениците ,разбирайте, най-често аз...в несесера ми почти не останаха химикалки (преди имаше доста)..а до скоро имаше няколко на дъното на чантата й.. Laughing И моливите ми поизчезнаха.. Suspect Laughing
Възнамерявам и аз да почна да не си нося химикалки и да искам от някой... Cool
Върнете се в началото Go down
eXcLusive`girL
Идиотче
Идиотче
eXcLusive`girL


Брой мнения : 127
Age : 28
Registration date : 03.01.2008

Химикалкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Химикалкии   Химикалкии Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 1:48 pm

... Хахах ... Аз , аз обикновено не гледам марките хах .. Най често пиша с черна химикалка .. И аз мноо мразя химикалките с дебел писец ляккк ... ОоО няма каак да ми биете рекорда по дъфченето на химикалки и моливи ...
Върнете се в началото Go down
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

Химикалкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Химикалкии   Химикалкии Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 1:49 pm

Хах.. на бас че има.. Е питай вс от моя клас.. на мен рекорда ми е 4 химикалки за един ден.. ама абсолютно целите.. само писеца остава..
Върнете се в началото Go down
yoUr NigHtmAre
Полу идиот
Полу идиот
yoUr NigHtmAre


Брой мнения : 55
Age : 28
Registration date : 04.01.2008

Химикалкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Химикалкии   Химикалкии Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 12:58 pm

аз със синьо пиша..марките не гледам и всеки път е различна химикалка..мноу дъвча..колкохимикалки съм унищожила..а после що нямам с кво да пиша...(аа също да добавя:адски тъпа тема)
Върнете се в началото Go down
my6onka
тъпа като овца
my6onka


Брой мнения : 121
Registration date : 04.01.2008

Химикалкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Химикалкии   Химикалкии Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 3:50 pm

ьаьаьаь ахахахах половината химикалки са ми счупени от дъвкане с синио марка нз
Върнете се в началото Go down
http://smilleee.forumup.com/
A Touch of Evil
Sixpounder
A Touch of Evil


Брой мнения : 480
Age : 31
Registration date : 02.01.2008

Химикалкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Химикалкии   Химикалкии Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 2:44 am

Ми със синя пиша и аз.. Ма аз не че ги дъвчам,просто некъде ги губя и тогава вече пиша с молив...
Върнете се в началото Go down
Starchild
Полу идиот
Полу идиот
Starchild


Брой мнения : 81
Age : 32
Location : Юпитер
Registration date : 18.01.2008

Химикалкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Химикалкии   Химикалкии Icon_minitimeПет Яну 18, 2008 11:20 am

Със синя или черна... иначе не ги дъвча, но обичам да им пукам капачките Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/heavyrock
yanyrum
Малоумника на хилядолетието
yanyrum


Брой мнения : 112
Age : 29
Location : Кучо Ландия
Registration date : 06.04.2008

Химикалкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Химикалкии   Химикалкии Icon_minitimeПон Апр 07, 2008 1:59 pm

какъв цвят химикалка пишете?Само черно черно писец съм не докосвам сини химикалки
На коя марка?Някоия нова
А дъвчете ли си химикалките?Оооооооо да


Последната промяна е направена от yanyrum на Сря Юни 18, 2008 3:10 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
isi
Не съвсем идиот..
Не съвсем идиот..
isi


Брой мнения : 26
Age : 29
Registration date : 24.05.2008

Химикалкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Химикалкии   Химикалкии Icon_minitimeСъб Май 24, 2008 12:18 pm

...много си обичах лилавата химикалка ма я счупих без да искам ...
Върнете се в началото Go down
Джинджър.
buffalo soldier
Джинджър.


Брой мнения : 512
Age : 28
Registration date : 16.02.2008

Химикалкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Химикалкии   Химикалкии Icon_minitimeПон Юни 16, 2008 3:02 am

Не знам какви ползвам, защото всеки ден взимам от различен човек. Не ги ям, защото не са мои, ама често се случва да ги троша без да искам. Иначе пиша с какъвто цвят ми дадат.
Върнете се в началото Go down
http://www.grutman.piczo.com
Tangerine.
Cocaine girl.
Tangerine.


Брой мнения : 144
Location : The Supermaket
Registration date : 04.04.2008

Химикалкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Химикалкии   Химикалкии Icon_minitimeПон Юни 16, 2008 1:21 pm

Ми аз редовно съм без химикал де, но предпочитам черен, щото рисувам с него, пък със синьото става кофти.
Върнете се в началото Go down
highway_to_hell
Не съвсем идиот..
Не съвсем идиот..
highway_to_hell


Брой мнения : 34
Age : 29
Registration date : 06.09.2008

Химикалкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Химикалкии   Химикалкии Icon_minitimeСъб Сеп 20, 2008 8:59 am

повечето пъти със син.. относно яденето -- да.. понякога почвам да си търся химикалката а не се сещам че съм я захапала xD.. имам някакъв странен навик да си разнасям химикалките докато се разхождам из даскалото и мн често ги губя .. ама винаги се намира кой да ми даде и после има по някой графит (дори и малък) на всеки лист в тетрадката Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
ChuShKa
Нормален
Нормален



Брой мнения : 1
Registration date : 16.01.2010

Химикалкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Химикалкии   Химикалкии Icon_minitimeСъб Яну 16, 2010 4:43 am

Жълт. На globtour е. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Химикалкии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Химикалкии   Химикалкии Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Химикалкии
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be idiot =] :: Сърби ме главата :: Флуудърница-
Идете на: