Be idiot =]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Be idiot =]

Yeah...
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Имате ли си гадже?

Go down 
+14
Starchild
Tangerine.
GoreBag
yanyrum
Джинджър.
Джапанка
Dick :D
my6onka
A Touch of Evil
yoUr NigHtmAre
eXcLusive`girL
colouRful_daRknesS
™EviL_HamsteR™
L
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 8:48 am

"Коя е щастливката?"
Имате ли си гадже? - Page 2 0d721614095b7b3aa2c97f95e064911aИмате ли си гадже? - Page 2 Dfd533fa5855ea30b15b32dc0aec51dcИмате ли си гадже? - Page 2 B3b4e46f21f040a62b4cf5c64b7b396e
Върнете се в началото Go down
™EviL_HamsteR™
Evil Hamster
™EviL_HamsteR™


Брой мнения : 89
Age : 27
Location : Анкх-Морпорк ^^
Registration date : 02.01.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 9:16 am

Интересен въпрос. Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.blaga.dir.bg , www.hamsters.forumup.com
my6onka
тъпа като овца
my6onka


Брой мнения : 121
Registration date : 04.01.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 3:09 am

eXcLusive`girL написа:
... О.о неее не се занимавам с такивЪ тЪпотии хахах ... Да бе са ше си хфана некой и той да иде при некоя дрУга още на фтория ден баце ... Хаахахаха вс са еднакфи ... Ама бих си хфанала Алекси от КОБ хахах Няя се расърдя lol! .... Или Аксел Роуз ( ако беше млад ма тфа са подробности )



Пфффф що да е тъпо мноо е яко.Да си имаш някой до теб на който да му споделяш всичко.Толкова е яко имах си аз един ама го зарязах стана най-големия олигофрен и слуша газолина Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy мн тъпо.Според мен е по-хубаво да си имаш гадже.Аз са си нямам.
Върнете се в началото Go down
http://smilleee.forumup.com/
Dick :D
Не съвсем идиот..
Не съвсем идиот..
Dick :D


Брой мнения : 22
Age : 28
Registration date : 06.01.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 11:04 am

Няям си гадже, но имам определени симпатии към един човек I love you
Върнете се в началото Go down
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 11:06 am

Уоу.. към Марина, налиии.. Twisted Evil
А бду и аз имам симпатии към един човек.. Laughing
Върнете се в началото Go down
Dick :D
Не съвсем идиот..
Не съвсем идиот..
Dick :D


Брой мнения : 22
Age : 28
Registration date : 06.01.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 11:55 am

ХаХ ми и към Марина (не че съм обратна просто е печена) и към др МОМЧЕ Wink
Върнете се в началото Go down
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 11:57 am

Ми... ху.. успех... ама да знаеш че той харесва Марина Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Dick :D
Не съвсем идиот..
Не съвсем идиот..
Dick :D


Брой мнения : 22
Age : 28
Registration date : 06.01.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 12:00 pm

М не е така Wink питала съм го лично Razz на на на на (боже,като бебетата съм те се плезят и виката на на на тц тц тц )
Върнете се в началото Go down
A Touch of Evil
Sixpounder
A Touch of Evil


Брой мнения : 480
Age : 31
Registration date : 02.01.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 12:33 pm

Нели само аз ли знам кой харесваш ? Laughing
Върнете се в началото Go down
yoUr NigHtmAre
Полу идиот
Полу идиот
yoUr NigHtmAre


Брой мнения : 55
Age : 28
Registration date : 04.01.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 1:09 pm

деба що на мен никой не ми казва??..ми то всеки си има симпатии към НЯКОЙ...
ПП.Кажете и на мене!! cherry
Върнете се в началото Go down
Джапанка
Шарена
Джапанка


Брой мнения : 93
Age : 29
Registration date : 03.01.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 08, 2008 1:26 am

еххх... мисля, че няма няма нужда от излишни думи, за това давам само снимка и ще кажа, че е мнооого голям пич!

Ето и снимка: клик

П.П. Love ya, Еееедииии!!!
Върнете се в началото Go down
Джинджър.
buffalo soldier
Джинджър.


Брой мнения : 512
Age : 28
Registration date : 16.02.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 06, 2008 12:40 pm

пфф не XD
Върнете се в началото Go down
http://www.grutman.piczo.com
yanyrum
Малоумника на хилядолетието
yanyrum


Брой мнения : 112
Age : 29
Location : Кучо Ландия
Registration date : 06.04.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 07, 2008 12:40 pm

За какво ми е Very Happy
Върнете се в началото Go down
GoreBag
Vegetable Massacre
GoreBag


Брой мнения : 148
Age : 29
Location : sofiq
Registration date : 03.04.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeПон Май 05, 2008 3:19 pm

Тии дии... все на гейове налитате, майка му мръсна! Както се вика- не останахме мъже. То не че аз съм голям такъв, ама айде....
Нямам гадже, не искам и да имам, защото се движите на СТАДА, а и сте еднакви. може би съм недорасъл да го разбера, ама просто сам е по-хубаво.
Бтв, аз бих се навил на Сюзан Герл от Cliteater или имаше един герой на уоркрафт... найтелф ъндед беше, много яка мацка... иначе , без да се обиждате , girlz sux pig
Върнете се в началото Go down
http://www.skinheads-hooligans.piczo.com
Tangerine.
Cocaine girl.
Tangerine.


Брой мнения : 144
Location : The Supermaket
Registration date : 04.04.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeВто Май 06, 2008 4:15 am

Въйййййй..
Абе вие не сте ли се замисляли, че не проблема е в момичетата, а във вас!? Щото примерно вие не ги виждате такива каквито са наистина, вие ги виждате просто като... ъъъ.. част от нещо.
Мамка му имам чувството, че съм единствената феминистка бунтар в Б-я. xD
Абе се ми е тая. Не сме еднакви всички момичета/и жени/. Просто вие, мъжкото съсловие, сте прекалено слепи, за да видите колко уникални са някои момичета/не всички, някои./
Върнете се в началото Go down
Starchild
Полу идиот
Полу идиот
Starchild


Брой мнения : 81
Age : 32
Location : Юпитер
Registration date : 18.01.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 05, 2008 11:13 am

О, неее, сами сме...макар да сме хлътнали Suspect
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/heavyrock
Мъри
Jah Vibrations
Мъри


Брой мнения : 78
Age : 28
Registration date : 02.09.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 03, 2008 3:54 pm

Не Suspect ама нищо пак съм на оферта lol!
Върнете се в началото Go down
Джинджър.
buffalo soldier
Джинджър.


Брой мнения : 512
Age : 28
Registration date : 16.02.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 04, 2008 12:57 am

Да бе, верно си е - за кво ти е гадже уе? Освен ако не се обичате много... Няма никва оферта да си вързан за някоя гадинка дето ти къса нервичките ако не й се обаждаш.
Върнете се в началото Go down
http://www.grutman.piczo.com
A Touch of Evil
Sixpounder
A Touch of Evil


Брой мнения : 480
Age : 31
Registration date : 02.01.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 04, 2008 11:25 am

kato izi Very Happy , abe i az ne obi44am gadjetata,pff samo nervqt Very Happy
Върнете се в началото Go down
colouRful_daRknesS
пъстроцветна
colouRful_daRknesS


Брой мнения : 221
Age : 29
Registration date : 02.01.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 04, 2008 12:58 pm

Хах.. Боби .. Изи ако го прочете тва .. много ще ти се зарадва .. xD

А пък по темата.. ами аз си имам гадже .. и много си го обичам.. а и той мен sunny .. и не ме нерви изобщо .. в смисъл.. нито той, нито аз сме от хората които "си късат нервичките" един на друг, ако не си се обаждамее ..
.. та мисълта ми е,..че НЕ подкрепям мнението, че човек няма нужда от гадже.. и че всички гаджета нервят.. Smile Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
A Touch of Evil
Sixpounder
A Touch of Evil


Брой мнения : 480
Age : 31
Registration date : 02.01.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 04, 2008 1:22 pm

епа да ти дреме (:
Върнете се в началото Go down
Hhahah ;]
Полу идиот
Полу идиот
Hhahah ;]


Брой мнения : 79
Registration date : 12.08.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 04, 2008 1:52 pm

Мх.. наистина, за какво ми е, ако не се обичаме много Very Happy Ама то на тая възраст едва ли ще се обичаме много xD иначе нямам ;p
Върнете се в началото Go down
L
Гривничка.
L


Брой мнения : 486
Age : 28
Registration date : 02.01.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 06, 2008 8:37 am

Ееми, не нямам гадже..
По принцип аз не съм против гаджетата. Даже е по-яко като имаш. Ама мн трудно се намира някой с който бих тръгнала. През последната половн година съм на забивки ^^ Ехехе.. и не е лошо, честно казано.. Ако после се разберете както трябва.
Върнете се в началото Go down
GoreBag
Vegetable Massacre
GoreBag


Брой мнения : 148
Age : 29
Location : sofiq
Registration date : 03.04.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 06, 2008 2:13 pm

Tangerine. написа:
Въйййййй..
Абе вие не сте ли се замисляли, че не проблема е в момичетата, а във вас!? Щото примерно вие не ги виждате такива каквито са наистина, вие ги виждате просто като... ъъъ.. част от нещо.
Мамка му имам чувството, че съм единствената феминистка бунтар в Б-я. xD
Абе се ми е тая. Не сме еднакви всички момичета/и жени/. Просто вие, мъжкото съсловие, сте прекалено слепи, за да видите колко уникални са някои момичета/не всички, някои./
мислил съм. ама бате СЯКА да е курва, ВСЯКА с която съм тръгвал. ВСЯКА. какво да ви гледам, като всичките сте гадни , милички и курвички... ако го заебеш ще ти отвее плевнята от гадории ако не и званиш диа олелия до небето а ако не ти е до нея те къса... яко а, жените са уникални. я няма да спора с тебе, щото съм скапано лапе, обаче не можеш да отречеш, че и ти си имала .. ъм - връзка - за кратко време. и тя е прекъсвала заради женската страна на тая връска.. нали?
Върнете се в началото Go down
http://www.skinheads-hooligans.piczo.com
highway_to_hell
Не съвсем идиот..
Не съвсем идиот..
highway_to_hell


Брой мнения : 34
Age : 29
Registration date : 06.09.2008

Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 07, 2008 11:58 am

phah..ti neshto si se zabludil..koi e kazal che ti se surrdq we.. tctctc..ako iskash mi pishi i se obajdai we..tfoi problem.. Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имате ли си гадже? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имате ли си гадже?   Имате ли си гадже? - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имате ли си гадже?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Be idiot =] :: Размисли и страсти... :: Интимно..-
Идете на: